• بیمه مدنی پیمانکاران

   مراحل صدور

   1-ابتدا بیمه گذار می بایست پیشنهاد بیمه را بطور کامل تکمیل و امضا نماید.

   2- پس از تکمیل فرم پیشنهاد و اعلام نرخ و در صورت تایید بیمه گذار لازم است قبل از صدور بیمه نامه، کارشناسان شرکت از پروژه مورد نظر بازدید بعمل آورند.

   3- اعتبار کارشناسی بازدید اولیه حداکثر تا 48 ساعت میباشد. و چنانچه در زمان مذکور بیمه نامه صادر نگردد صدور بیمه نامه مستلزم بازدید مجدد خواهد بود.

   4- در هنگام بازدید اولیه توسط کارشناس شرکت می بایست موارد ذیل رعایت شود:

   1-4 لازم است از داخل ساختمانهای مجاور بازدید بعمل آید تا خسارتهای احتمالی که قبل از صدور بیمه نامه ایحاد شده شناسایی ثبت و صورتجلسه گردد.

   2-4 در ساختمانهایی که بخشی از پروژه پیشرفت فیزیکی داشته( خصوصا عملیات گودبرداری انجام شده است) در انجام کارشناسی دقت ویژه بعمل آید.

   5- برای کلیه مواردی که کارشناسان همکار در تشخیص میزان ریسک دچار ابهام می باشند ،یا عمق گودبرداری بیش از 4 متر و یا تعهد مالی مورد درخواست بیمه گذار بیش از 500.000.000 ریال می باشند با هماهنگی بالاترین مقام واحد اجرایی از مهندسین مجرب ساختمان جهت کارشناسی استفاده گردد.

   6- در مواردی که ساختمانهای اطراف دارای سازه های متفاوت هستند(آجری-بتنی-فلزی و ....) ملاک محاسبه حق بیمه براساس ضعیف ترین سازه مجاور تعیین می گردد.

   7- برای محاسبه نرخ مربوط به تعهدات مالی از روش پلکانی استفاده گردد.

   8- درصورت تایید ریسک از سوی کارشناس، اقدام به صدور بیمه نامه در سیستم نموده و پس از اخذ حق بیمه چاپ بیمه نامه و رسید حق بیمه تحویل داده می شود.

   9-بایگانی صدور شامل رونوشت بیمه نامه،رسید حق بیمه و فرم پیشنهاد و در صورت وجود بیمه نامه سال قبل.

 • بیمه کارآفرین
 • دسترسی سریع
 • بیمه کارآفرین
  آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه هفدهم، شماره 5
  کد پستی: 1513846911
  تلفن: 42594 (021) - 42563000 (021)
  فکس: 88713988 (021)
  پست الکترونیک: info @karafarin-insurance.ir
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه کارآفرین می باشد.
  مجری : پورتال سامان