• تاریخچه و اهداف تاسیس

   شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی و قانون تجارت در تاریخ 1381/12/27 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است .

   پروانه فعالیت بیمه کارآفرین

   فلسفه تاسیس:

   گروهی از کارآفرینان فرهیخته و صاحب نام صنعت بیمه و بانک با شرکت گروهی از کارآفرینان مهندسی صنایع ساختمان و معماران اقتصادی کشور دست به دست یکدیگر داده با هدف تغییر ریشه ای ساختار سنتی در حال سکون صنعت بیمه و استقرار توسعه پایدار و خلاق در این صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهای نوین با به کارگیری ابزارهای فنی مدیریتی وسیستماتیک قابل بهره برداری از ساختار متحول بازار بین المللی بیمه ، بیمه کارآفرین را بنا نهادند.

   موضوع فعالیت شرکت:

   انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی .
   سرمایه گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه .

   اهداف شرکت:

   • حاکمیت شرکتی
   • مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع
   • بیمه گری با بکارگیری ابزارهای حرفه ای
   • خلاقیت و ابداع طرح های نو مطابق با نیاز های یک جامعه پیشرفته
   • آموزش مداوم کارکنان در کلیه سطوح

   توان مالی شرکت :

   بیمه کارآفرین با سرمایه ۱۲۰۰ میلیارد ریال، ذخایر فنی ۳۰۳۳ میلیارد ریال و اندوخته های قانونی،سرمایه ای و سایر اندوخته ها به مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال و در اختیار داشتن پوشش های مناسب اتکایی از توان مالی بالایی برخوردار و قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی و همچنین صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.مجموعه دارایی های شرکت در پایان سال ۹۱ بالغ بر ۷۷۹۷ میلیارد ریال بوده است.

   موضوع فعالیت شرکت :

   توان فنی و تخصصی:

   این شرکت با بهره گیری از مدیران و کارشناسان کارآمد و متخصص و مجرب که بین ۲۰ تا ۴۰ سال پیشینه فعالیت در سطوح بالای مدیریتی در صنعت بیمه کشور داشته و در برنامه ریزیهای کلان این صنعت مشارکت داشته اند ، آمادگی دارد کاملترین پوششهای بیمه ای و مناسب ترین شرایط و مطلوب ترین خدمات را در کلیه رشته های بیمه از جمله بیمه های باربری ( صادراتی ، وارداتی ، داخلی ) آتش سوزی ( صنعتی ، تجاری ، خدماتی و مسکونی ) اتومبیل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشین ) اشخاص ( عمر گروهی ، عمر و سرمایه گذاری ، حوادث و درمان ) ، مهندسی ، مسئولیت ، اعتباری و بیمه های نفت و انرژی ارائه نماید.


   شرکت بیمه کارآفرین نخستین شرکت بیمه بخش خصوصی است که توانسته است پوششهای اتکایی خود را از معتبرترین بیمه گران جهان اخذ نماید و با تحصیل پوشش های اتکایی قادر است انواع ریسک های صنعتی و غیر صنعتی را با هر میزان سرمایه تحت پوشش قرار دهد.

   پرسنل و کارشناسان:

   با علم به این واقعیت که رسالت خطیر حساس و پر مسئولیتی را به عهده گرفته ایم از ابتدا سعی نمودیم در زمینه استخدام کارکنان ،بهترین های موجود را در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط با این حرفه دعوت نماییم ،تحت آموزش قرار دهیم و بعد در کنار نخبگان صنعت که سرمایه معنوی این شرکت می باشند به کار گماریم.اینک به تدریج هدف ما به بار نشسته است .

   در حال حاضر تعداد کارکنان به 880 نفر رسیده که از این تعداد 131 نفر در تهران و بقیه در شعب و واحدهای صدور شرکت در سراسر کشور در خدمت مشتریان گرامی میباشند.

   شعب فعال :

   بیمه کارآفرین علاوه بر واحدهای ستادی و شعبه مرکزی تهران در 59 مرکز استان و شهرستان دارای شعبه می باشد :

   شعب شرکت در مراکز استانهای اردبیل - اصفهان - البرز - ایلام - آذربایجان شرقی - آذربایجان غربی - بوشهر - تهران (مرکز - شرق و غرب) - چهار محال و بختیاری - خراسان رضوی - خراسان شمالی- خراسان جنوبی - خوزستان - زنجان - سمنان - سیستان و بلوچستان - فارس - قزوین - قم - کردستان - کرمان - کرمانشاه - گرگان- گیلان - لرستان - مازندران - هرمزگان - همدان - یزد

   و شهرستانهای ابهر - اردستان - ارسباران - اسفراین - آستارا - آمل - بابلسر - بروجرد - بندرانزلی - چالوس - خوی - دلیجان - ساوه - سبزوار - سقز - سیرجان - شاهرود - شاهین شهر - شهرضا - کاشان - گرمسار - گلپایگان - لاهیجان - ماکو - مراغه - مرند - مهاباد و نجف آباد فعالیت دارند.

   تعداد نمایندگیها:

   در حال حاضر تعداد نمایندگیهای حقیقی و حقوقی شرکت در تهران و شهرستانها ۱۸۴۷ می باشد که از این تعداد ۱۸۰ نمایندگی در تهران و ۱۰۲۰ نمایندگی در شهرستانها فعالیت دارند .

   همچنین شرکت از خدمات کارگزاران بیمه در سراسر کشور برخوردار می باشد.

   • انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی .
   • سرمایه گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه .
   • قبول ریسک بصورت اتکائی از شرکتهای بیمه داخلی
 • بیمه کارآفرین
 • دسترسی سریع
 • بیمه کارآفرین
  آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه هفدهم، شماره 5
  کد پستی: 1513846911
  تلفن: 42594 (021) - 42563000 (021)
  فکس: 88713988 (021)
  پست الکترونیک: info @karafarin-insurance.ir
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه کارآفرین می باشد.
  مجری : پورتال سامان