• تقدیر مدیر عامل بیمه کارآفرین از همکاران

   تقدیر مدیر عامل بیمه کارآفرین از همکاران

   در آستانه ورود شرکت بیمه کارآفرین به شانزدهمین سال فعالیت خود، جناب آقای ضرابی ،مدیر عامل شرکت، در نشست صمیمانه ای با حضور مدیران، کارکنان و نمایندگان رشد بیش از 25 درصدی حق بیمه پنج ماه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل و کاهش چشمگیر خسارت در اغلب رشته های بیمه ای را نشانگر اجرای صحیح مدیریت ریسک دانسته و این عملکرد را مدیون زحمات همکارانی می داند که با بیشترین انگیزه با وجود امکانات مالی و رفاهی محدود، بهترین بهره وری را برای شرکت در سالی که مشکلات و تحریم های اقتصادی وجود دارد، خلق کرده اند.

   همچنین ایشان به افزایش دارایی‌های شرکت و توسعه سرمایه گذاری‌ها در طول سال قبل اشاره نمودند و اعلام داشتند که بیش از یک هزار میلیارد تومان از منابع بیمه های عمر و غیر عمر در بانک‌ها ، خرید سهام یک بانک معتبر و املاک سرمایه گذاری شده است و نسبت‌های مالی بیانگر رشد و شکوفایی شرکت بیمه کارآفرین در شانزدهیمن سال فعالیت شرکت خواهد بود .

   ایشان در ادامه فرمودند شرکت بیمه کارآفرین با شناخت صحیح شرایط موجود اقتصادی در رابطه با محدودیت اخذ پوشش اتکایی از بازارهای بین المللی، تلاش خود را معطوف به پذیرش محتاطانه و مدیریت ریسک مناسب کرده و همچنین در بخش سرمایه گذاری نیز، منابع حاصل از ذخائر را در حوزه های متنوع با هدف کسب منافع پایدار سرمایه گذاری نموده است.

   در ادامه ایشان ابراز امیدواری کردند که تا مهرماه سال جاری بیمه کارآفرین طرح‌های بیمه ای جدید را به بازار ارائه دهد. در ادامه خلاصه ای از عملکرد 5 ماهه شرکت بیان شده است:

   خلاصه وضعیت تغییرات شرکت در سال 1397

   گروه بیمه ای

   درصد رشد حق بیمه تولیدی

   میزان کاهش خسارت

   باربری

   58%

   53%

   اتومبیل

   14%

   10%

   آتش سوزی

   9%

   36%

   مسئولیت

   16%

   22%

   انرژی و مخصوص و مهندسی

   26%

   75% • بیمه کارآفرین
 • دسترسی سریع
 • بیمه کارآفرین
  آدرس: تهران، آرژانتین، ساعی، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید بهزاد شفق (هفدهم)، پلاک 5، طبقه همکف
  کد پستی: 1513846911
  تلفن: 42594 (021) - 42563000 (021)
  فکس: 88713988 (021)
  پست الکترونیک: info @karafarin-insurance.ir
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه کارآفرین می باشد.
  مجری : پورتال سامان